Nasıl Müşteri Olurum?

shop.ozcangumus.com.tr  toptan gümüş takı satışı gerçekleştirilen bir web sitesidir. Ürünler toptan satılmaktadır ve alışveriş yapan kişiye ürünlerin güvenli ve ivedi şekilde ulaştırılması için planalanan bir girişimdir.

 

shop.ozcangumus.com.tr web sitesi üzerinden kimler alışveriş yapabilir?

- Toptan olarak gümüş takı satan,

- Ara toptancılık yapan,

- Toptan olarak gümüş ihracatı yapan,

- Perakende gümüş takı satış mağazası, AVM standı, e-ticaret sitesi sahibi olan,

- ve perakende gümüş takı satışı gereçekleştirdiği en az 1 kanala sahip kişi ve kuruluşlar shop.ozcangumus.com.tr web sitesi üzerinden alışveriş yapabilir.

 

shop.ozcangumus.com.tr web sitesi için nasıl üyelik alınır?

Şifreli üyelik alıp ürünlere erişebilmek ve toptan alışveriş yapabilmek için Özcan Gümüş ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özcan Gümüş gerekli bulduğu durumlarda sözleşme imzalamanızı isteyebilir ve vergi levhası, nüfus cüzdanı ya da dengi belge, imza sirküsü vb. isteyebilir. 

0212 528 63 31 numaradan ya da iletisim@ozcangumus.com.tr e-posta adresinden ya da burayı tıkladığınızda karşınıza çıkacak formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Üyelik Hakkında Ek Bilgiler

Web sitesi erişimi sadece Özcan Gümüş Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti'nin onay verdiği kişi ve kuruluşlara açıktır, onun haricindeki kişi ve kuruluşlar ürün bilgi, fiyat, ve görsellerine erişemez.

 

Web sitesine girişler üyeye özel şifre ile yapılmaktadır. Sistem herhangi bir tehlike, saldırı, kopyalama anında ya da üyeye atanmış farklı IP lerden giriş, üyeye atanmış farklı bir konumdan ya da coğrafyadan giriş yapıldığını algıladığı durumlarda üyenin web sitesine erişimini otomatik olarak engelleyebilir.

Copyright © 2017 Özcan Gümüş Kurumsal. Tüm hakları saklıdır. NeticaretGold®